Един от най-опитните футболисти през изминалия сезон в ОФК Несебър – Галин Димов, се разделя с клуба.
Той ще премине в Нефтохимик за предстоящия шампионат. Роденият през 1990 година полузащитник се завърна при делфините през есента на 2025 година и бе с основен принос за класирането във Втора лига.
Братята Генчо и Коста Далеви също се разделят с Несебър.
Те също пристигнаха обратно в отбора през лятото на 2025 година и бяха част от тима, спечелил първото място през миналия сезон.