Четири гола и три точки при гостуването на Розова долина

ОФК Несебър победи като гост Розова долина (Казанлък) с 4:2 в мач от 4 кръг на Югоизточната Трета лига.

Капитанът Николай Костов откри за гостите от Несебър в 9-ата минута, а Коста Далев удвои в 22-ата. Ники Дросев от дузпа покачи на 0:3 в 43-ата минута.

Виктор Янев вкара за 0:4 пак от дузпа в 55-ата минута, а до края домакините вкараха два гола – чрез Иван Чергев в 85-ата минута от дузпа и Росен Димитров в 88-ата минута.

След успеха ОФК Несебър е на 3 място с три победи и един равен, голова разлика 12:4. Двата лидера в групата Спартак Пловдив и Гигант Съединение имат по 12 точки.

Следващият мач на ОФК Несебър е домакинство срещу друг силен тим в групата – Загорец (Нова Загора). Двубоят е в събота (2 септември) от 17:00 часа.