Пета поредна победа в контролите! Ударихме и лидера във Втора лига Септември (София)

ОФК Несебър записа пета поредна победа в контролите от зимната подготовка. Днес бе ред и на лидера във Втора лига Септември (София), срещу когото нашите момчета спечелиха убедително с 3:1.

На практика това бе най-малкото, с което столичани можеха да се отърват, тъй като освен трите гола, футболистите на Несебър пропуснаха още три чисти голови ситуации. Септември също пропиля две чисти положения, но вратарят на Несебър Мартин Каишев и при двете се намеси решително.

Едно от новите попълнения в тима на старши треньора Николай Жечев – северномакедонецът Стоянчо Велинов, реализира пореден гол в контролите, като именно той откри резултата в края на първото полувреме.

Наставникът на „делфините“ и този път направи доста смени на почивката, като и влезлите като смени продължиха да диктуват темпото на терена срещу най-добрия тим във Втора лига.

Именно влезлият на полувремето Георги Маджаров покачи резултата на 2:0. Малко след това Асен Георгиев намали за Септември след точно изпълнена дузпа, но минута преди края на редовното време Антон Узунов оформи крайния резултат – 3:1 в полза на Несебър.

Следващата и предпоследна контрола за тима е на 7 февруари (сряда) срещу Созопол, а контролите приключват три дни по-късно – на 10 февруари срещу втория отбор на Черно море.

Първо полувреме: Мартин Каишев, Иван Стоянов, Пламен Димов, Нуретин Пюскюлю, Коста Далев, Никола Гавов, Генчо Далев, Валентин Сливов, Антон Узунов, Стоянчо Велинов, Христо Георгиев

Второ полувреме: Марио Исаков, Николай Костов, Нуретин Пюскюлю, Тодор Петров, Георги Маджаров, Виктор Кунев, Петър Зелямов, Георги Тузаков, Антон Узунов, Никола Гавов, Радослав Терзиев