Разбихме Сливен със 7:0 в контрола

ОФК Несебър спечели и втората си контрола по време на зимната подготовка. Този път възпитаниците на старши треньора Николай Жечев разбиха Сливен със 7:0 на стадион „Несебър“.

До почивката нашите момчета поведоха с 2:0 след голове на Георги Маджаров и Виктор Янев. В 21-ата минута Маджаров бе най-съобразителен след центриране от корнер и прати топката във вратата на гостите.

В 42-ата минута Виктор Янев засече с глава центриране отдясно, с което покачи на 2:0.

През вторите 45 минути настана истинска голеада на терена и „делфините“ поразиха още пет пъти вратата на противника.

Едно от новите попълнения – Христо Георгиев, покачи на 3:0. В 51-ата минута той получи топката в наказателното поле, преодоля защитник на Сливен и реализира за 3:0.

След това Радослав Терзиев се отчете с два гола, а Николай Гавов и Нуретин Пюскюлю добавиха по един за крайното 7:0.

Първо полувреме: Марио Исаков, Георги Тузаков, Пламен Димов, Тодор Петров, Георги Маджаров, Виктор Кунев, Генчо Далев, Валентин Сливов, Антон Узунов, Стоянчо Велинов, Виктор Янев

Второ полувреме: Мартин Каишев, Калоян Колев, Петър Зелямов, Нуретин Пюскюлю, Коста Далев, Иван Узунов, Никола Гавов, Петър Сърхошев, Виктор Янев, Христо Георгиев, Радослав Терзиев